Apriority.sk

Tichý byt v Galante

Nové byty v dvojpodlažnom bytovom dome v tichej štvrti Galanty
V projekte je 8 nehnuteľností

Úžasné bývanie pre každého

Bytový dom v Galante ponúka kľudné bývanie v 3 izbových bytoch v nízkonákladovom ekologickom projekte. Projekt sa nachádza v tichej časti Galanty, ale zároveň je v pešej dostupnosti občianska vybavenosť. Bytový dom je dvojpodlažný a každý byt ma vlastný vchod. Ku každému bytu prislúcha parkovacie miesto pred bytovým domom. Ide o ideálne bývanie či už pre mladé rodiny, alebo ľudí čo vyhľadávajú kľudné bývanie neďaleko centra.

Bývanie v byte s výhodami rodinného domu

Ak chcete bývať v rodinnom dome, ale zároveň nechcete opustiť komfort bývania v byte, je pre Vás ideálny projekt bytového domu v Galante. Tento projekt v sebe spája komfort bývania v byte s výhodami bývania v rodinnom dome. V bytovom dome sa nachádza 8 bytov. Štyri byty sú na prízemí a prislúcha k nim terasa a predzáhradka až do 160m2. Ku každému bytu na poschodí prislúcha veľká loggia. Každý byt má vlastný vchod, čo poskytuje dostatok súkromia.

Viac možností bývania

Je len na Vás či sa chcete sťahovať do hotového, alebo si byt vlastnoručne dokončiť podľa svojich predstáv. Byty sa predávajú v štádiu holodom, ale je možné byt dokončiť do štandardu na základe požiadavky klienta. Taktiež je tu možnosť zabezpečenia výroby a montáže kuchynskej linky. (foto ilustračné)

Bývajte na skok od práce a centra

Bytový dom sa nachádza neďaleko centra Galanty s kompletnou občianskou vybavenosťou. V regióne je veľmi dobrá zamestnanosť hlavne vďaka logistickým centrám, Samsungu a Amazonu, ktoré poskytujú dostatok pracovných príležitostí. Taktiež je veľmi dobrá dostupnosť do Bratislavy, Trnavy, Nitry či Senca.

Skvelá lokalita

Mesto Galanta je jedným z kultúrnych, správnych a hospodárskych centier podunajského regiónu. Neďaleko projektu sa nachádza aj Ranč na Striebornom jazere. Je to rozľahlý areál dýchajúci westernom a prírodou s dvoma jazerami s možnosťou rybolovu, tradičnou westernovou reštauráciou, tematickým detským ihriskom, unikátnou vyhliadkovou vežou a jazdeckou školou. V Galante sa nachádzajú aj 2 cyklotrasy dlhé 8,2 km.

Nehnuteľnosti v tomto projekte