Apriority.sk

Penzión Stará Pekáreň

Zabehnutý penzión s reštauráciou a stabilnou klientelou v obci Lisková
V projekte evidujeme jednu nehnuteľnosť

Naskočte do idúceho vlaku a nechajte sa zviesť

Ak túžite začať podnikať v turizme, Penzión Stará Pekáreň je pre Vás ideálnou príležitosťou. Nepredáva sa len holá nehnuteľnosť, ale zabehnutý rodinný penzión s reštauráciou a so všetkým vybavením, ktorý funguje už 15 rokov. Penzión hľadá svojho nového majiteľa aj so svojou stálou klientelou a fungujúcou webstránkou. Je to ako naskočiť do idúceho vlaku a pohodlne sa zviesť.

Ubytovanie a Reštaurácia v jednom

V penzióne, ktorý bol nanovo vybudovaný v roku 2003, sa nachádzajú 4 apartmány a jedna 2 lôžková izba. Veľkou výhodou je, že ide o jediné ubytovacie zariadenie v obci, v ktorom je možnosť stravovania. Nachádza sa tu reštaurácia s krbom, kde sa podávajú špeciality domácej a zahraničnej kuchyne. Reštaurácia o kapacite 30 hostí + letná terasa o kapacite ďalších 20 hostí, je veľmi obľúbená aj medzi domácimi. Penzión je možné v budúcnosti prerobiť aj na samostatné apartmány, ktoré budú svojim klientom poskytovať absolútne súkromie.

Nielen turisti, ale aj ľudia cestujúci za prácou

Penzión má svoju stálu klientelu turistov zo Slovenska, ale aj zo zahraničia aj napriek tomu, že svoje služby neinzerujú na stránkach z oblasti cestovného ruchu. Touto formou si budúci majitelia, môžu zabezpečiť stále novú klientelu, keďže okolie penziónu ponúka rôzne turistické atrakcie. Penzión vo veľkej miere využívajú aj ľudia cestujúci za prácou, či už ako ubytovanie počas pracovnej cesty, alebo na permanentné ubytovanie počas pracovného týždňa napr. aj vďaka podniku na výrobu papiera a papierenských výrobkov v Ružomberku-Mondi.

Úžasná poloha v srdci Liptova

Penzión Stará Pekáreň, ktorý svojim klientom ponúka rodinnú pohodu, sa nachádza v centre obce Lisková, len 3 km od mesta Ružomberok, v srdci malebného kraja Liptov. Liptov je medzi turistami veľmi známy vďaka termálnym prameňom, krásnej prírode, jaskyniam a lyžiarskym strediskám. Úžasná poloha penziónu ponúka veľa príležitostí či už na letné alebo zimné športy, turistiku, rybolov a mnoho ďalšieho. Turisti túto oblasť vyhľadávajú aj vďaka blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová, Aquaparku Tatralandia, turistiky v Nízkych a Vysokých Tatrách a tiež lyžiarskych stredísk SKI Park Ružomberok a SKI Jasná. Veľkým lákadlom sú aj historické pamiatky a tiež rybolov na rieke Váh a Liptovskej Mare.

Nehnuteľnosti v tomto projekte