Apriority.sk

Investičná príležitosť Čremošné

Krásny pozemok v objatí Veľkej Fatry s výhľadom na Malú Fatru v obci Čremošné- len 4 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice
V projekte evidujeme jednu nehnuteľnosť

Nepoškvrnená príroda pri národnom parku

Obec Čremošné leží pri hranici národného parku, kde si môžete nerušene vychutnať absolútne ticho a kľud uprostred nepoškvrnenej prírody. Národný park Veľká Fatra leží v severozápadnej časti stredného Slovenska. Oblasť je populárna medzi turistami, predovšetkým kvôli peším túram.

Výnimočná poloha

Pozemok je vzdialený len 4 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice, ktoré patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Ide o jeden z najstarších a najrozľahlejších kúpeľných parkov na Slovensku. Obec sa nachádza taktiež blízko hlavného ťahu na Banskú Bystricu, ale zároveň rovno oproti národnému parku Veľká Fatra.

Príležitosť vlastniť celú lúku pri národnom parku

Veľmi zaujímavá investičná príležitosť vďaka možnosti odkúpiť a sceliť niekoľko pozemkov. Ide o možnosť odkúpiť aj celú lúku o rozlohe až 40 ha. Nachádza sa tu elektrina a vodu je možné priviesť spoza neďalekého kopca.

Ideálne miesto pre rekreačné centrum

Pozemok je vďaka svojej výnimočnej polohe ideálnym miestom pre výstavbu rekreačného centra. Podľa územného plánu sú pozemky vhodné na výstavbu rekreačných objektov. Veľká Fatra sa svojou zachovalosťou radí medzi turistické skvosty Slovenska, vďaka čomu čelí oblasť čoraz väčšiemu náporu turistov.

Nehnuteľnosti v tomto projekte