Apriority.sk

Bytový dom Roundabout

Novostavba nadštandardných bytov v Bešeňovej
V projekte evidujeme 2 nehnuteľnosti

NADŠTANDARDNÁ NOVOSTAVBA

Nadštandard v použitých materiáloch zabezpečuje nízkoenergetickú prevádzku a potešenie pre oči náročného klienta. Nadštandard v rozlohe ponúka okrem 4 veľkých 3-izbových bytov s balkónmi aj garáže, obrovské pivnice, parkovanie, oplotenú záhradu aj prestrešenú terasu na najvyššom poschodí. Nadštandard v zásadách stavebnej firmy znamená 100%-né prevedenie aj v tých najmenších detailoch.

RIEŠENIE NA KĽÚČ PRE NÁROČNÝCH KLIENTOV

Dom sa predáva na kľúč aj so všetkým zariadením aj spotrebičmi. Nový majiteľ tak dokúpi len maličkosti ako je kuchynský riad alebo dekorácie. Zariadenie je robené na mieru z kvalitných materiálov a s prihliadnutím na estetický aj komfortný dizajn. Ak sa poponáhľate, môžete si zariadiť byty podľa seba. Prvý byt sa začne zariaďovať už v októbri 2020, ostatné zatiaľ čakajú na názor nového majiteľa.

TERASA NA NEZAPLATENIE

Obrovská 200m2 terasa ponúka nádherné výhľady na malebné hory v okolí - Malú Fatru aj Nízke Tatry. Cez leto si tam môžete vychutnať chladené drinky, zorganizovať grilovačku, alebo si len tak poleňošiť v tichu na slniečku, prípadne pod dreveným prístreškom. A pre naozaj náročných len spomenieme, že sa tam zmestí aj vírivka. Už si len predstavte ako tam oddychujete a pozeráte sa na hviezdy...

PREDAŤ ČI PRENAJAŤ? OBOJE JE MOŽNÉ!

Investícia do tejto nadštandardnej nehnuteľnosti je možná hneď niekoľkými spôsobmi. Môžete využiť príležitosť stať sa prevádzkovateľom ubytovania so štyrmi bytovými jednotkami pre turistov. Booking.com aj AirBnB vám v tom pomôžu. Prípadne môžete dať byty do dlhodobého prenájmu pre všetkých, ktorých omrzelo mesto a hľadajú zázemie v blízkosti prírody. No je aj možnosť, že sa vám byt zapáči, presťahujete sa doň a ostatné byty odpredáte. Tak ako sa rozhodnete?

V SRDCI LIPTOVA

Liptov je najnavštevovanejší región na Slovensku s vyše 2 miliónmi prenocovaní. Turisti si vychutnajú zimnú aj letnú sezónu v 3 národných parkoch s 8-mi lyžiarskými sterdiskami a 4 aquaparkami. Ten najznámejší Thermal Park v Bešeňovej sa nachádza len 5 minút od nehnuteľnosti.

NAČASOVANIE

Momentálne sa pracuje na dokončení exteriéru a osádzajú sa dlažby a sanity v interiéri. Na stavbe sa neúnavne pracuje a každým dňom je tento bytový dom bližšie k dokončeniu. Plánovaná kolaudácia je v decembri 2020.

Nehnuteľnosti v tomto projekte