O1 BEŠEŇOVÁ

APARTMÁNOVÉ BÝVANIE LÁKA TURISTOV

Plne zariadená vila so samostanými ubytovacími jednotkami (4x štúdio, 5x apartmán, 1x luxusny apartmán) s možnosťou vlastného stravovania, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, záhradou a najmä stálou klientelou môže byť vaša! Vila Ajka si za 6 rokov prevádzkovania vyslúžila hodnotenie 9.8 na Booking.com a k tomu už naozaj nie je čo dodať, spravte si názor sami.

O2 BEŠEŇOVÁ

V PAPUČIACH A ŽUPANE PRIAMO DO THERMAL PARKU

Vila Ajka sa nachádza len 50m od Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová. Svojou blízkosťou k jednému z top lákadiel Liptova si táto Vila zabezpečí plnú obsadenosť. Lokalita ponúka rýchlu dostupnosť aj k iným destináciam na Liptove- 4km Archeologický Park Havránok, 6 km Liptovská Mara, 18km lyžiarske stredisko Jasná. Liptov je najnavštevovanejší región na Slovensku s vyše 2 miliónov prenocovaní. Ponúka na tri národné parky, 1185km turistických trás, osem lyžiarských stredísk, štyri aquaparky a termálne kúpaliská, pričom jeden je len na skok od Vily Ajka.

O3 BEŠEŇOVÁ

BEZSTAROSTNÉ NASKOČENIE DO IDÚCEHO VLAKU

Ak túžite začať podnikať v turizme, Vila Ajka je na to úžasná príležitosť. Nejedná sa len o predaj nehnuteľnosti so všetkým vybavením od nábytku až po posteľné prádlo či riad, ale aj o webovú stránku, zoznam klientov a zaučenie do prevádzkovania ubytovania od majiteľov. Je to ako nasadiť si pohodlné papuče a vydať sa na cestu.

ZISTITE VIAC

Pozrite si detailnejšie informácie k ponúkanej nehnuteľnosti.

Chcete sa dozvedieť viac o našej ponuke či tejto nehnuteľnosti? Pozrite si detajly, alebo nás kontaktujte.

Vybavenosť