01 DOLNÝ BAR

Dom na kľúč

V obci sa spúšťa 3. etapa výstavby s modernými rodinnými domami v jednotnej línii. Vyberte si jeden z 10 domov v dvoch veľkostiach s nadštandarným vybavením a do roka bývate v tejto krásnej novostavbe, ktorú vám developer prispôsobí podľa vašich želaní. V cene máte aj vybavenie exteriéru ako trávnik, vlastnú studňu, závlahový systém a mnoho ďalšieho čo inde nenájdete. A ak nájdete, určite si nebudete môcť vybrať všetky detaily podľa vášho vkusu ako v prípade domov Valentina.

02 DOLNÝ BAR

Nadštandardné vybavenie

Spolu s kľúčmi vám odovzdáme dom, do ktorého stačí nakúpiť vybavenie. O kvalitné vnútorné povrchy, drevené podlahy a interiérové dvere, obklady, podlahové kúrenie, interiérový krb, alarm, závlahový systém, aj kuchynskú linku so spotrebičmi sa postaráme my. Bežný developer dá na výber pár variácii, avšak pri Valentina domoch si vyberiete to, po čom vám srdce piští.

03 DOLNÝ BAR

Nízkoenergetický štandard

Rodinný dom je navrhnutý v nízkoenergetickom štandarde / t.z do 50 KWh/m2 za rok/. Je dielom architekta, ktorý je certifikovaným projektantom pasívnych domov IEPD Darmstadt. Pre stavbu je charakteristické použitie kvalitných materiálov a kvalitná práca, čím sa zabezpečí šetrenie v dlhodobom horizonte.

04 DOLNÝ BAR

Skvelá lokalita

Dolný Bar je malá obec na južnom Slovensku v strednej časti Žitného ostrova. Obec leží na hlavnom ťahu z Bratislavy do Komárna (cesta E63) neďaleko termálnych kúpalísk Dunajská Streda a Veľký Meder. Za 15 minút ste na novej R7 a odtiaľ je to len 11minút do Bratislavskej časti Podunajské Biskupice. Voľný čas využijete v prírode" Dunaj - VD Gabčíkovo, cyklistika po hrádzi, možnosť plavby po Dunaji loďou, prevoz kompou, alebo len čistý oddych vo vašej záhrade.

Vybavenosť