O1 STOŠICE

LEN 10 MINÚT OD VŠETKÉHO, ČO POTREBUJETE

Nová rodinná štvť Stošice, mestská časť Liptovského Mikuláša, je spojená s Podbrezinami, kde nájdete obchody s potravinami, poštu, materskú školu, základnú školu, športoviská, detské ihriská, parky, reštaurácie, bankomaty a ďalšie služby. Stošice ponúkajú jedinečné spojenie aktívneho života v meste a príjemného oddychu na vidieku. Ste na tom správnom mieste.

O2 STOŠICE

NA SKOK DO PRÍRODY

Milovníkov turistiky určite poteší blízka Žiarska, či Jánska dolina nehovoriac o tom, že do Demänovskej doliny je to len 20 minút cesty autom. Veľkým pozitívom je výborná dostupnosť na diaľnicu D1 vo vzdialenosti len 4km bez nutnosti prejazdu centrom mesta. Tak sa dostanete kdekoľvek si vaše turistické topánky vyžiadajú.

O3 STOŠICE

RODINNÝ ŽIVOT V NOVOM SUSEDSTVE

Každý pozemok je pripojený na inžinierske siete: vodovod, splaškovú kanalizáciu a elektrickú sieť. Vysokorýchlostný internet zabezpečí pripojenie k optickému káblu.Na pozemku určenom pre samostatne stojaci rodinný dom s rozlohou od 600 m² nájdete priestor na všetko, čo Vám v klasickom mestskom byte chýba. S istotou nájdete miesto na hru, záhradku, bazén či altánok s poriadnym grilom.

O4 STOŠICE

MÔJ DOM - MÔJ HRAD

Okrem pozemku vám developer zabezpečí aj holodom s navrhnutými dvomi riešeniami, ktoré sú lacnejšie aj kvalitnejšie ako keby bola stavba domu vo vašej réžii. Jediná aktivita, ktorej sa budete venovať počas výstavby je tak zariadenie interiéru podľa vašich predstav.

Vybavenosť