O1 NOVOSTAVBA V ŽILINE

SKVELÁ LOKALITA BLÍZKO PRÍRODY

Projekt bytového domu Pri Rybníku ponúka budúcim obyvateľom komfortné moderné mestské bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťoua zároveň aj plnohodnotný aktívny život mimo práce. Vďaka vynikajúcej polohe budete mať možnosť tráviť voľný čas v prírode so svojimi rodinami, priateľmi, zvieracimi miláčikmi. V blízkosti sa nachádzajú detské ihriská a športoviská pre dospelých. Jednou z výhod tejto lokality mesta je aktívne i rekreačné využitie Vodného diela Žilina.

O2 NOVOSTAVBA V ŽILINE

MODERNÉ BÝVANIE S DOSTATKOM PRIESTORU

Farebné riešenie v jemných zemitých tónoch, vynikajúce presvetlenie bytov a čisté línie. V hlavnom dennej časti bytu si, vzhľadom na dispozíciu i dostupnú plochu, môže budúci majiteľ či nájomca zriadiť ďalší spálňový kút a prípadne účelné pracovné miesto. Z obývacej izby je zároveň navrhnutý prístup na balkón. Dvojizbové byty takisto potešia orientáciou, keďže okná smerujú na minimálne dve svetové strany. Do interiéru sa tak dostane dostatok svetla i čerstvého vzduchu. Jednoizbové jednotky sa zase otáčajú na juh a poskytujú preslnené priestory počas celého dňa. Pre klientov je zabezpečený vyšší štandard aj v interiéri. K zárukám patria navrhované materiály, obklady, dlažby i sanita značky Villeroy&Boch so skoro 300 ročnou tradíciou výroby, známej kvalitou a štýlovým dizajnom.

O3 NOVOSTAVBA V ŽILINE

ÚSPORA ENERGIE

Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií. Zelená strecha nie len navracia do mesta potrebnú zeleň, ale taktiež výrazne prispieva k úspore energií a finančných prostriedkov. Zaisťuje vyrovnanejšiu tepelnú pohodu v objekte, chráni ho pred výkyvmi teplôt a v neposlednom rade predlžuje životnosť jednotlivých vrstiev materiálov. Okrem iného majú zelené strechy schopnosť akumulovať vodu, odľahčujú teda kanalizáciu a pomáhajú znižovať celkovú teplotu prostredia.

O4 NOVOSTAVBA V ŽILINE

MNOHO MOŽNOSTÍ NA VÝBER

Bytový dom Pri rybníku vyrastie do výšky štyroch nadzemných podlaží. Prvé nadzemné podlažie budú tvoriť jednoizbové byty a priestor pre pivničné kobky prislúchajúce k určeným bytom. Byty na ostatných podlažiach sú vybavené priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou s výstupom na balkón. Pre obyvateľov je k dispozícii dostatočný počet vlastných parkovacích miest pre každý byt priamo vedľa domu.

O5 NOVOSTAVBA V ŽILINE

KEDY MÔŽETE BÝVAŤ?

Výstavba sa zahajuje cez leto 2020. Dokončenie hrubej stavby sa predpokladá na prvý kvartál 2021 s kolaudáciou v poslednom štvrťroku 2021. Hneď po kolaudácii si tak môžete prebrať kľúče a spolu so zariadením si vyskladáte svoj vysnený DOMOV.

Vybavenosť