01 STOŠICE - PODHORANY

PERFEKTNÝ VÝBER PRE KAŽDÉHO

Bytový dom Stošice - Podhorany vyrastie do výšky troch nadzemných podlaží. Na každom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať rôzne usporiadané jedno, dvoj a troj izbové byty. Architektúra bytového domu umožňuje na ktoromkoľvek z troch nadzemných podlaží vytvoriť jeden štvorizbový presvetlený byt. Priestor na pivničné kobky je umiestnený v podzemnom podlaží, dostupný schodiskom. Byty sú vybavené priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou s výstupom na balkón. Pre obyvateľov je k dispozícii dostatočný počet vlastných parkovacích miest pre každý byt priamo vedľa domu.

02 STOŠICE - PODHORANY

MODERNÁ ARCHITEKTÚRA

Výstavbe dominujú čisté línie s dôrazom na vynikajúce presvetlenie bytov. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií. Farebné riešenie v jemných zemitých tónoch s použitím prírodných materiálov - dreva a celková architektúra tak zapadá do okolitej novovznikajúcej zástavby.

03 STOŠICE - PODHORANY

SLNKO, SVETLO, POHODA

Významným prvkom bytového domu je orientácia terás a presklenných častí na juh. Veľké okná zabezpečujú vysokú presvetlenosť interiéru a južné terasy poskytujú možnosť vytvorenia si príjemného exteriérového posedenia. Byty na 1. nadzemnom podlaží majú k dispozícii vlastnú záhradu, čím sa získal benefit, ktorý štandardne poskytuje iba bývanie v rodinnom dome.

04 STOŠICE - PODHORANY

NADŠTANDARDNÝ INTERIÉR

Bytové jednotky budú dokončené v kvalitnom štandarde s použitím nadštandardných a vkusných výrobkov od renomovaných značiek. V interiéri sa tak objavia esteticky nadčasové a zároveň trvácne materiály a zariaďovacie predmety od značiek Villeroy&Boch, Grohe, alebo Egger.

05 STOŠICE - PODHORANY

V OBJATÍ PRÍRODY

Budúci obyvatelia vďaka vynikajúcej polohe bytového domu majú možnosť tráviť voľný čas v prírode so svojimi rodinami, priateľmi, zvieracími miláčikmi. V blízkosti sa bude nachádzať detské ihrisko. Jednou z výhod tejto lokality mesta je aj možnosť dlhých prechádzok v objatí prírody. Milovníkov turistiky určite poteší blízka Žiarska, či Jánska dolina nehovoriac o tom, že do Demänovskej doliny je to len 20 minút cesty autom.

06 STOŠICE - PODHORANY

VŠETKO POTREBNÉ NA DOSAH

Nová rodinná štvť Stošice, mestská časť Liptovského Mikuláša, je spojená s Podbrezinami, kde nájdete obchody s potravinami, poštu, materskú školu, základnú školu, športoviská, detské ihriská, parky, reštaurácie, bankomaty a ďalšie služby. Stošice ponúkajú jedinečné spojenie aktívneho života v meste a príjemného oddychu na vidieku. Ste na tom správnom mieste.

07 STOŠICE - PODHORANY

KEDY MÔŽETE BÝVAŤ?

Výstavba sa zahajuje v prvej polovici roku 2021. Dokončenie hrubej stavby sa predpokladá na štvrtý kvartál 2021 s kolaudáciou v druhom štvrťroku 2022. Hneď po kolaudácii si tak môžete prebrať kľúče a spolu so zariadením si vyskladáte svoj vysnený DOMOV.

Vybavenosť