01 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PODHÁJSKA

Ticho a pokoj, ktoré láka turistov

Ticho a pokoj, ktorý tento malebný penziónu poskytuje priťahuje nie len stálych klientov zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Táto lokalita je veľmi vyhľadávaná turistami zo Slovenska, Česka, Poľska či Maďarska.

02 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PODHÁJSKA

Len na skok od termálneho kúpaliska

Obec Podhájska, ktorá sa nachádza na juhu Slovenska neďaleko Nových Zámkov, sa dostáva do podvedomia ľudí hlavne vďaka geotermálnemu prameňu silne mineralizovanej vody. Termálne kúpalisko Podhájska, poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie nielen v letom, ale aj v zimnom období.

03 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PODHÁJSKA

Viac ako obyčajný penzión

Penzión je vybudovaný s vysokokvalitných materiálov, použité sú moderné technológie s nízkou energetickou náročnosťou. Dostatok súkromia si môžu rodiny vychutnať v samostatnom bungalove s dvomi bytovými jednotkami. Na jeseň a v zime ponúka svoje pohodlie spoločenská miestnosť s krbom. Nádherná príroda v okolí penziónu láka nielen milovníkov cykloturistiky.

04 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PODHÁJSKA

Zabehnutý penzión ako výborná investičná príležitosť

Zabehnutý penzión vybudovaný v roku 2006 sa nachádza len 15 min pešej chôdze od termálneho kúpaliska Podhájska s geotermálnou vodou, ktorá je často prirovnávaná k vode Mŕtveho mora vďaka jej priaznivými účinkom na ľudský organizmus. Podhájska je ideálnym miestom na pokojný relax, dovolenku a rekreáciu počas celého roka. Strategická poloha a stála klientela poskytujú výbornú investičnú príležitosť.

ZISTITE VIAC

Pozrite si detailnejšie informácie k ponúkanej nehnuteľnosti.

Chcete sa dozvedieť viac o našej ponuke či tejto nehnuteľnosti? Pozrite si detajly, alebo nás kontaktujte.

Vybavenosť