O1

OBĽUBENÝ PENZIÓN

Penzión je plne zariadený a návštevníci v ňon nájdu všetko, čo potrebujú k svojmu pobytu. Do penziónu sa kontinuálne investuje a tak v ňom nenájdete opotrebované zariadenie ani ošemetné zaplátanie chýb. Svedčí o tom aj spätná väzba hostí na Booking.com s úžasným hodnotením 8.6

O2

ZABEHNUTÝ BIZNIS JE VÝHODNÁ INVESTÍCIA

Penzión s 20 ročnou históriou a lokalitou na hlavnej ceste v obľúbenom letovisku Bešeňová láka mnohých turistov. Avšak kvôli svojej veľkosti priťahuje po mnohé roky aj korporácie a firmy, ktoré vyhľadávaj kombináciu priestorov pre školenia s možnosťami relaxu. Penzión Fontána sa aj napriek Covid-19 situácii teší 80% návštevnosti a spolu s ukľudnením situácie sa predpokladá návrat k štandardnej obsadenosti 100%.

O3

VLASTNÉ WELLNESS CENTRUM

Ak nemajú hostia chuť na preplnené termálne kúpalisko vzdialené len 300m od penziónu, môžu si vychutnať chvíľku pohody vo wellness centre s vírivkou, fínskou saunou a vyhrievanými lehátkami. Vo vyhradenom priestore najmä turisti ocenia masáže - klasickú alebo masáž lávovými kameňmi.

O4

REŠTAURÁCIA S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU

Nová kuchyňa zvláda obslúžiť potreby nanovo prerobenej reštaurácie pre hostí aj verejnosť, ako aj súkromným akciám prebiehajúcim v oddelených miestnosťach. Či už ide o konferencie, kongresy, školenia alebo svadby, hostia neostanú hladní.

O5

V SRDCI LIPTOVA

Lokalita má skvelú dostupnosť k termálnemu parku ako aj k iným turistickým destináciam na Liptove- 4km Archeologický Park Havránok, 6 km Liptovská Mara, 18km lyžiarske stredisko Jasná. Liptov je najnavštevovanejší región na Slovensku s vyše 2 miliónov prenocovaní. Láka na tri národné parky, 1185km turistických trás, osem lyžiarských stredísk, štyri aquaparky a termálne kúpaliská, pričom jeden je len 300m od penziónu a mnoho iných.

ZISTITE VIAC

Pozrite si detailnejšie informácie k ponúkanej nehnuteľnosti.

Chcete sa dozvedieť viac o našej ponuke či tejto nehnuteľnosti? Pozrite si detajly, alebo nás kontaktujte.

Vybavenosť