01 MLYN - DOLNÝ ŠTÁL

Strategická poloha

Mlyn z roku 1922 leží na pozemku pri veľmi frekventovanej ceste smerom z Bratislavy do Komárna, kde denne prejde cca 15.000 áut. Dolný Štál sa nachádza len 10 km od Dunajskej stredy a rovnako 10 minút od Veľkého Medera. Pred mlynom je plocha na parkovanie pre 25 áut.

02 MLYN - DOLNÝ ŠTÁL

Industriálny štýl je elegantný a nadčasový

Nie je vôbec prekvapením, že industriálny štýl neprestáva naberať na sile. Je svojský, vkusný a funkčný. Vďaka týmto vlastnostiam je naozaj ojedinelým prvkom dizajnu, ktorý ešte dlho bude diktovať trendy. Tento štýl je preferovaný predovšetkým mladými ľuďmi, umelcami či architektmi. Industriálny štýl je v dnešnej dobe veľmi populárny aj vo vybavení barov či reštaurácii.

03 MLYN - DOLNÝ ŠTÁL

100 ročná história mlynu ako súčasť dizajnu

Na trámoch sú doteraz viditeľné nápisy, ktoré do nich vyrývali samotný robotníci mlynu pred 70 rokmi. Originálne komponenty mlynu je možné použiť ako nadčasovú dekoráciu v prevádzke. Tento projekt si zaslúži majiteľa, ktorý dokáže vyťažiť z unikátnej architektúry v industriálnom štýle maximum.

04 MLYN - DOLNÝ ŠTÁL

Jedinečná gastro / horeca prevádzka

Mlyn z minulého storočia s úžasnou atmosférou, na ktorom prebehla čiastočná rekonštrukcia a predpríprava na prevádzkovanie malého pivovaru v podzemí a reštaurácie s terasou na prízemí. Jedinečná atmosféra storočného mlynu a jeho jedinečná poloha je ideálnou kombináciou pre prevádzku akejkoľvek reštaurácie či pivárne.

05 MLYN - DOLNÝ ŠTÁL

Priestor vhodný pre eventy aj ubytovanie

Prvé poschodie je ideálne pre kongresové centrum, prípadne sa dá využiť aj ako eventové priestory. Na druhom poschodí je predpríprava na 6 izieb, každá s vlastnou kúpeľňou. V celom objekte je zachovaná osobitosť a výnimočnosť starého mlynu. Tento industriálny štýl je v dnešnej dobe veľmi populárny či už v interiérovom dizajne alebo gastro prevádzkach.

ZISTITE VIAC

Pozrite si detailnejšie informácie k ponúkanej nehnuteľnosti.

Chcete sa dozvedieť viac o našej ponuke či tejto nehnuteľnosti? Pozrite si detajly, alebo nás kontaktujte.

Vybavenosť