O1 POZEMKY PRI TRENČÍNE

PERIFÉRIA MESTA S DOBROU DOSTUPNOSŤOU

Ak nás posledné mesiace niečo naučili, tak je to práve potreba vybehnutia do prírody. Bývaním na periférii väčšieho mesta tak zabijete dve muchy jednou ranou. Za pár minút ste v centre diania a vo voľnom čase si vychutnáte pokoj a kľud domova, ktoré sa v meste ťažko hľadajú. Pozemky v Trenčianskych Miticiach sú len 12 minút od Trenčína, 16 minút od Bánoviec, 20 minút od spa v Trenčianskych Tepliciach a ak by ste chceli ísť ešte ďalej, za 2 minúty sa napojíte na cestu s priamym napojením na D1.

O2 POZEMKY PRI TRENČÍNE

LÚKY, HÁJE, LESY

Niet nad zresetovanie v prírode! Čerstvý vzduch na záhrade a prameň minerálnej vody Mitická kúsok od pozemku poteší vaše bunky. Pri pohľade z okna z vášho budúceho domu zbadáte pasúce sa kone z blízkeho ranča, na ktorých sa vaše deti môžu učiť jazdiť priamo v obci. Len čo vyjdete von, môžete sa vybrať turistickou alebo cyklistickou trasou na výlet - výhoda bývania v kotline s krásnymi výhľadmi. Milovníci lyžovania si môžu cez zimu odskočiť do Považského Inovca.

O3 POZEMKY PRI TRENČÍNE

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

V niektorých Horných Dolných máte síce kľud, ale chýbajú tam základné podmienky pre život. V Miticiach nájdete dvojo potravín, kostoly, škôlku, pracujúci z domu sa potešia optickému internetu na novej ulici a školopovinní budú dochádzať len 2km do spriaznenej obce Jastrabie (pravidelná verejná doprava je zabezpečená).

Vybavenosť