01
LUKRATÍVNA LOKALITA

Blízko do prírody, na skok do centra

Horský park, najväčšia prírodná zelená zóna v Bratislave s pôvodnou faunou a flórou, v bezprostrednej blízkosti rezidencie priam láka na prechádzky, ranný džoging, relax či meditáciu. Každá generácia si tu nájde to svoje. A pritom sa stále pohybujete v tichej časti v Starom Meste, v centre inak rušnej metropoly.

02 ZDRAVÉ BÝVANIE

Na čerstvom vzduchu

LifePark Residence poskytuje svojim obyvateľom zdravé bývanie po všetkých stránkach. Aj keď je dole v meste sychravé počasie a smog, tu na hradnom kopci je vzduch čistý, priezračný a čerstvý. Premávka v celej lokalite a osobitne na Drotárskej ceste nie je ani zďaleka taká frekventovaná ako v iných častiach Bratislavy.

03 ZELENÁ ZÓNA

Ideálny priestor na relax

Dostatok zelene v okolí i v neďalekom Horskom parku ponúka ideálny priestor na aktívny i pasívny relax. Navyše až na 60 percentách plochy celého komplexu vytvoril architekt priestor na prírodnú zeleň a oddychovú zónu. Vznikol tak ideálny priestor na stretnutia s rodinou, priateľmi či na pohyb na čerstvom vzduchu s malými deťmi

04 SÚKROMIE

Iba tri byty v rodinnom dome

Ak preferujete komornú atmosféru a pocit súkromia, oboje nájdete práve tu. Maximálne tri byty na jednom podlaží a celkový počet iba 19 bytových jednotiek v bytovom dome a iba tri bytové jednotky v rodinnom dome sú garanciou toho, že pocit súkromia nie je iba ilúziou, ale realitou.

Vybavenosť
VÝBER BYTU

Nastavte si podmienky

Máte záujem o výhľadovo dobrú adresu? Navrhnite nám termín stretnutia a podmienky ktoré Vám vyhovujú, a my Vám predstavíme ponuku pre Vás.