01 HOTEL JÁNOŠÍK ***

Celoročný nával turistov

Hotel leží v obci Terchová a nesie meno najslávnejšieho slovenského zbojníka. V letnom období ponúka okolie Terchovej prekrásne turistické atrakcie ako napríklad oblasť Dier, alebo doliny Slovenského raja. Veľmi populárna je v okolí cykloturistika a splavovanie Oravy. V zime sú k dispozícií kvalitné lyžiarske terény. V okolí sa nachádza 14 lyžiarskych vlekov, dve sedačkové lanovky a kabínková lanovka. Zvláštnu skupinu návštevníkov tvoria filmári, v okolí Terchovej sa už natáčalo viac ako tridsať filmov. Vďaka tejto úžasnej polohe hotela, môže budúci majiteľ počítať s celoročným návalom turistov.

02 HOTEL JÁNOŠÍK ***

Začnite podnikať pohodlne a bez starostí s prerábkou

Začnite podnikať v hotelierstve pohodlne a bez stresu. Hotel Jánošík *** prešiel kompletnou a veľmi vkusnou rekonštrukciou. Je pripravený na okamžité otvorenie. Stačí najať zamestnancov a môžete rovno otvoriť začať zarábať peniaze. Pri obnove hotela boli použité nové moderné technológie. Uskutočnila sa výmena všetkých okien, zaviedla sa vzduchotechnika a nový systém vykurovania. Na druhom poschodí pribudla nová reštaurácia s krásnym výhľadom na skalné útvary. Poschodia sú prepojené moderným osobným výťahom, dvoma služobnými výťahmi. Ku každej izbe pribudla toaleta a sprchovací kút a kúpeľne apartmánov boli vybavené vaňami. Obnovou prešli aj stropy, ktoré dostali atraktívny tvar s bodovým osvetlením.

03 HOTEL JÁNOŠÍK ***

Veľká kapacita a moderné vybavenie

Hotel Jánošík *** sa skladá z prízemia a troch poschodí. Má úžasnú kapacitu až 69 lôžok a moderné vybavenie. Na prízemí je situovaný lobby bar s terasou prístupný verejnosti, fínska sauna, vyhrievaná lyžiareň, hlavná recepcia a ďalšie miestnosti pre personál. Pred hotelom sú drevené altánky s kapacitou 60 miest vybavené grilom, bufetom a verejným wc. Na prvom poschodí sa nachádza ubytovacia časť, reštaurácia s krbom a kuchyňa. Na druhom poschodí je ubytovacia časť, apartmán, reštaurácia s barom a detský kútik. Na treťom poschodí je ubytovacia časť, bezbariérový apartmán a spoločenská miestnosť.

04 HOTEL JÁNOŠÍK ***

Úžasná poloha

Hotel sa nachádza v prostredí Malej Fatry, ktorá patrí medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie pohoria Slovenska. Z okien hotela je jeden z najkrajších výhľadov na Terchovú : Malý a Veľký Rozsutec, skalné útvary v Tiesňavách. Okrem prírodných krás je dedina Terchová preslávená aj svojím bohatým kultúrnym životom. Hotel bol postavený v roku 1962 ako turistická ubytovňa. Získal si dobré meno a o tom svedčí aj fakt, že hoci bol zatvorený až 16 rokov, stále sa turisti dožadujú jeho služieb. Veľkým plusom je aj jeho poloha priamo pri ceste. Areál hotela umožňuje ďalšie rozširovanie služieb, a to dobudovaním wellnessu, alebo ďalších športových plôch.

ZISTITE VIAC

Pozrite si detailnejšie informácie k ponúkanej nehnuteľnosti.

Chcete sa dozvedieť viac o našej ponuke či tejto nehnuteľnosti? Pozrite si detajly, alebo nás kontaktujte.

Vybavenosť