PREDPREDAJ PRVÝCH DOMOV S POZEMKAMI BUDE SPUSTENÝ 15.6.2018.

Projekt rieši 97 stavebných pozemkov od 436 m² do 1063 m², s inžinierskymi sieťami priamo na pozemkoch - vodovod, kanalizácia, elektrina, optická sieť. Pozemky sú rovinaté, s celodenným slnečným svitom.

ARCHITEKTÚRA ZAMERANÁ NA RODINU

Dom navrhnutý pre rodinný život

Rodinné domy, ktoré sme pripravili pre našich klientov, zohľadňujú ich potreby moderného bývania, pričom sme v prihliadali na to, aby vytvárali podmienky pre harmonický a šťastný domov pre celú rodinu. Rodičia aj deti tu nájdu všetko potrebné pre pohodlné bývanie.

HRAJTE SA A TVORTE

Interiérové riešenia vychádzajúce z každodenného bývania

Farby, chute, vône. To všetko si nastavíte podľa Vašich predstáv, iba podľa seba. Veď ste to Vy, kto tu bude bývať.

ČAS S RODINOU

Podmanivá príroda a športové vyžitie

Úžasnú kariéru či nádherný dom môžete dosiahnuť kedykoľvek, ale jednu vec vám život nikdy nevynahradí – čas na vlastnú rodinu. Bývanie v Richtárskom poli ponúka možnosti relaxu, športového vyžitia, cyklotrasy, letné kúpania v neďalekej vodnej nádrži Kráľová pre celú rodinu. Využite príležitosť bývať v bezprostrednej blízkosti podmanivej prírody a športových príležitostí.

ZAUJÍMAVÉ PRACOVNÉ PŔILEŽITOSTI

Kariéra v Amazone

Kto by nechcel pracovať v najbohatšej firme na svete? Svetový gigant v oblasti internetových nákupov, Amazon, zriadil jednu zo svojich divízii len 12 minút od Richtárskeho poľa. Pre našich rezidentov sa tak núka ideálna možnosť atraktívneho bývania v blízkosti lukratívneho zamestnávateľa. Neváhajte skĺbiť kariéru s bývaním v prostredí nádhernej prírody a relaxu.

Pozrieť ponuku
Vybavenosť
VÝBER BYTU

Nastavte si podmienky

Máte záujem o výhľadovo dobrú adresu? Navrhnite nám termín stretnutia a podmienky ktoré Vám vyhovujú, a my Vám predstavíme ponuku pre Vás.