01 BYTOVÝ DOM V GALANTE

Úžasné bývanie pre každého

Bytový dom v Galante ponúka kľudné bývanie v 3 izbových bytoch v nízkonákladovom ekologickom projekte. Projekt sa nachádza v tichej časti Galanty, ale zároveň je v pešej dostupnosti občianska vybavenosť. Bytový dom je dvojpodlažný a každý byt ma vlastný vchod. Ku každému bytu prislúcha parkovacie miesto pred bytovým domom. Ide o ideálne bývanie či už pre mladé rodiny, alebo ľudí čo vyhľadávajú kľudné bývanie neďaleko centra.

02 BYTOVÝ DOM V GALANTE

Bývanie v byte s výhodami rodinného domu

Ak chcete bývať v rodinnom dome, ale zároveň nechcete opustiť komfort bývania v byte, je pre Vás ideálny projekt bytového domu v Galante. Tento projekt v sebe spája komfort bývania v byte s výhodami bývania v rodinnom dome. V bytovom dome sa nachádza 8 bytov. Štyri byty sú na prízemí a prislúcha k nim terasa a predzáhradka až do 160m2. Ku každému bytu na poschodí prislúcha veľká loggia. Každý byt má vlastný vchod, čo poskytuje dostatok súkromia.

03 BYTOVÝ DOM V GALANTE

Viac možností bývania

Je len na Vás či sa chcete sťahovať do hotového, alebo si byt vlastnoručne dokončiť podľa svojich predstáv. Byty sa predávajú v štádiu holodom, ale je možné byt dokončiť do štandardu na základe požiadavky klienta. Taktiež je tu možnosť zabezpečenia výroby a montáže kuchynskej linky. (foto ilustračné)

04 BYTOVÝ DOM V GALANTE

Bývajte na skok od práce a centra

Bytový dom sa nachádza neďaleko centra Galanty s kompletnou občianskou vybavenosťou. V regióne je veľmi dobrá zamestnanosť hlavne vďaka logistickým centrám, Samsungu a Amazonu, ktoré poskytujú dostatok pracovných príležitostí. Taktiež je veľmi dobrá dostupnosť do Bratislavy, Trnavy, Nitry či Senca.

05 BYTOVÝ DOM V GALANTE

Skvelá lokalita

Mesto Galanta je jedným z kultúrnych, správnych a hospodárskych centier podunajského regiónu. Neďaleko projektu sa nachádza aj Ranč na Striebornom jazere. Je to rozľahlý areál dýchajúci westernom a prírodou s dvoma jazerami s možnosťou rybolovu, tradičnou westernovou reštauráciou, tematickým detským ihriskom, unikátnou vyhliadkovou vežou a jazdeckou školou. V Galante sa nachádzajú aj 2 cyklotrasy dlhé 8,2 km.

Vybavenosť