O1 BEŠEŇOVÁ

PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Plne vybavený rekreačný apartmánový dom v obci Bešeňová je na predaj so všetkým zariadením a krásnou priestrannou záhradou s altánkom a ihriskom pre deti. Apartmány DREAMS prešli pred 9 rokmi kompletnou rekonštrukciou. Momentálne disponuje apartmánový dom 6 príjemnými a útulnými dvoj-, štvor- a päťlôžkovými apartmánmi s vlastnou kúpeľňou a kuchynkou. Objekt je riadne zateplený a má plastové okná. Strešná krytina Tondach poskytuje kvalitnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi.

O2 BEŠEŇOVÁ

INŽINIERKE SIETE

Apartmánový dom je pripojený na všetky inžinierske siete, ako sú voda, elektrina, kanalizácia, plyn či internetový optický kábel. Vykurovanie zabezpečuje úsporný plynový kotol s rozvodmi do radiátorov súbežne s ohrevom s certifikáciou TÜV, vďaka čomu ušetríte najmä na výdavkoch za plyn. Dve kúpeľňe v 2. podlaží majú dokonca moderné teplovodné podlahové kúrenie.

O3 BEŠEŇOVÁ

VLASTNÉ PARKOVISKO

Pozemok o veľkosti 474 m² je prístupný z tichej, bočnej, asfaltom pokrytej ulice, vďaka čomu je doň bezproblémový vstup autom. Súčasťou objektu sú parkovacie miesta pre 5 áut, udržiavaná záhrada s detským ihriskom a altánok s príjemným posedením pre vašich hostí. Ďalším pozitívom apartmánového domu, ktoré ocenia najmä vaši klienti, je jeho poloha. Nachádza sa v blízkosti obľúbeného rodinného Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová - vaši hostia sa doň dostanú už po 9 minútach chôdze.

O4 BEŠEŇOVÁ

ZABEHNUTÝ BIZNIS = DOBRÝ BIZNIS

Spolu s nehnuteľnosťou dostanete aj to najcennejšie aktívum - zabehnutý biznis. Apartmánový dom má za tie roky fungovania stálu klientelu, ktorú vám spolu s kľučmi odovzdáme. Dostanete webovú stránku aj mailovú schránku spolu s know-how. V skratke - investujete tak do bezstarostného začiatku podnikania v hoteliérstve.

ZISTITE VIAC

Pozrite si detailnejšie informácie k ponúkanej nehnuteľnosti.

Chcete sa dozvedieť viac o našej ponuke či tejto nehnuteľnosti? Pozrite si detajly, alebo nás kontaktujte.

Vybavenosť