01 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ČREMOŠNÉ

Nepoškvrnená príroda pri národnom parku

Obec Čremošné leží pri hranici národného parku, kde si môžete nerušene vychutnať absolútne ticho a kľud uprostred nepoškvrnenej prírody. Národný park Veľká Fatra leží v severozápadnej časti stredného Slovenska. Oblasť je populárna medzi turistami, predovšetkým kvôli peším túram.

02 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ČREMOŠNÉ

Výnimočná poloha

Pozemok je vzdialený len 4 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice, ktoré patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Ide o jeden z najstarších a najrozľahlejších kúpeľných parkov na Slovensku. Obec sa nachádza taktiež blízko hlavného ťahu na Banskú Bystricu, ale zároveň rovno oproti národnému parku Veľká Fatra.

03 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ČREMOŠNÉ

Príležitosť vlastniť celú lúku pri národnom parku

Veľmi zaujímavá investičná príležitosť vďaka možnosti odkúpiť a sceliť niekoľko pozemkov. Ide o možnosť odkúpiť aj celú lúku o rozlohe až 40 ha. Nachádza sa tu elektrina a vodu je možné priviesť spoza neďalekého kopca.

04 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ČREMOŠNÉ

Ideálne miesto pre rekreačné centrum

Pozemok je vďaka svojej výnimočnej polohe ideálnym miestom pre výstavbu rekreačného centra. Podľa územného plánu sú pozemky vhodné na výstavbu rekreačných objektov. Veľká Fatra sa svojou zachovalosťou radí medzi turistické skvosty Slovenska, vďaka čomu čelí oblasť čoraz väčšiemu náporu turistov.

ZISTITE VIAC

Pozrite si detailnejšie informácie k ponúkanej nehnuteľnosti.

Chcete sa dozvedieť viac o našej ponuke či tejto nehnuteľnosti? Pozrite si detajly, alebo nás kontaktujte.

Vybavenosť