PREČO MY

Reality po novom, reality moderne, reality inak

Prečo po novom?

Spájame a tvoríme, tvoríme a spájame. Vyhľadávame a tvoríme zaujímavé príležitosti, realitné projekty, ktoré potom v spolupráci s investormi a developermi uvádzame do života. Snažíme sa maximálne o exkluzívne projekty a exkluzívnu ponuku bývania. Nekopírujeme ponuky iných realitiek, nezavádzame klientov. Netvárime sa na niečo, čo nie sme.

 

Prečo moderne?

Ideme s dobou a využívame najnovšie poznatky v marketingu a on line marketingu pri našej práci. Sledujeme a vnímame trendy a meniace sa požiadavky našich klientov a prichádzame s nápadmi a inovatívnymi riešeniami pre každý projekt/nehnuteľnosť zvlášť.

 

Prečo inak?

Ideme si vlastnou cestou a chceme sa pri tom baviť…

Sprostredkovanie
financovania a poistenia

Ponúkame vám sprostredkovanie financovania kúpy nehnuteľností v renomovaných finančných inštitúciách s ponukou jeho najoptimálnejšieho riešenia..

Znalecké posudky
a konzultácie

Pri exkluzívnych zákazkách máte u nás znalecké posudky bez dodatočných poplatkov. Nemusíte zháňať externých znalcov a konanie pri financovaní kúpy cez úver sa tak urýchli..

Náš stavebný technik
Vám rád poradí

Náš technik vám pomôže posúdiť technický stav budovy a v prípade potreby odstránenia závad s Vami prekonzultuje ten najvhodnejší postup.

Právne
poradenstvo

Právne poradenstvo spolu s poistením zodpovednosti, poskytujeme našim klientom automaticky pri každej nehnuteľnosti. Prostredníctvom individuálneho prístupu..

Profesionálna
fotografia

Či už ide o nový projekt, alebo staršiu nehnuteľnosť, dobrá fotografia vie výrazne zvýšiť šancu na úspešný predaj. Náš profesionálny fotograf kladie dôraz na technickú aj estetickú úroveň fotografií..

Energetické
certifikáty

Cieľom procesu získania energetického certifikátu je nezávislým spôsobom energeticky zmapovať nehnuteľnosť tak, aby sa predala, čo najlepšie a zároveň aby si kupujúci mohol byt istý, že nekupuje “mačku vo vreci“..

NAŠI AGENTI

Postará sa o vás náš tím odborníkov

KONZULTÁCIA

Potrebujem poradiť

Potrebujete sa poradiť ohľadom Vášho projektu? Stručne nám opíšte o aký typ služby máte záujem a my sa Vám obratom ozveme.