Apriority.sk

Nový prístup k realitám

Prečo po novom?
Spájame a tvoríme, tvoríme a spájame. Vyhľadávame a tvoríme zaujímavé príležitosti, realitné projekty, ktoré potom v spolupráci s investormi a developermi uvádzame do života. Snažíme sa maximálne o exkluzívne projekty a exkluzívnu ponuku bývania. Nekopírujeme ponuky iných realitiek, nezavádzame klientov. Netvárime sa na niečo, čo nie sme.

Prečo moderne?
Ideme s dobou a využívame najnovšie poznatky v marketingu a on line marketingu pri našej práci. Sledujeme a vnímame trendy a meniace sa požiadavky našich klientov a prichádzame s nápadmi a inovatívnymi riešeniami pre každý projekt/nehnuteľnosť zvlášť.

Prečo inak?
Ideme si vlastnou cestou a chceme sa pri tom baviť…

 •  

  300+

  spokojných klientov

 •  

  6 mil. €

  v hypotekárnych úveroch

 •  

  4 mil. €

  v úspore na bývaní

Prečo práve my?

Skúsime opísať naše služby v skratke

 

Sprostredkovanie financovania a poistenia

Ponúkame vám sprostredkovanie financovania kúpy nehnuteľností v renomovaných finančných inštitúciách s ponukou jeho najoptimálnejšieho riešenia.

 

Znalecké posudky a konzultácie

Pri exkluzívnych zákazkách máte u nás znalecké posudky bez dodatočných poplatkov. Nemusíte zháňať externých znalcov a konanie pri financovaní kúpy cez úver sa tak urýchli.

 

Náš stavebný technik Vám rád poradí

Náš technik vám pomôže posúdiť technický stav budovy a v prípade potreby odstránenia závad s Vami prekonzultuje ten najvhodnejší postup.

 

Právne poradenstvo

Právne poradenstvo spolu s poistením zodpovednosti, poskytujeme našim klientom automaticky pri každej nehnuteľnosti. Prostredníctvom individuálneho prístupu.

 

Profesionálna fotografia

Či už ide o nový projekt, alebo staršiu nehnuteľnosť, dobrá fotografia vie výrazne zvýšiť šancu na úspešný predaj. Náš profesionálny fotograf kladie dôraz na technickú aj estetickú úroveň fotografií.

 

Energetické certifikáty

Cieľom procesu získania energetického certifikátu je nezávislým spôsobom energeticky zmapovať nehnuteľnosť tak, aby sa predala, čo najlepšie a zároveň aby si kupujúci mohol byt istý, že nekupuje “mačku vo vreci“.

Spoznajte nás

Náš tím sa o vás postará v každom čase

JUDr. Ing. Ján Keselý, LL.M.

JUDr. Ing. Ján Keselý, LL.M.
konateľ

Ľubica Adamková

Ľubica Adamková
konateľ

Renata Kittlerová

Renata Kittlerová
realitný maklér

Zdeno Kittler

Zdeno Kittler
realitný maklér

Simona Majerská

Simona Majerská
realitný maklér