Apriority.sk

ZNÍŽENÁ CENA! Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom s wellnessom

Dunajská Streda

199 900 EUR/celkom

ZNÍŽENÁ CENA! Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom s wellnessom

Popis ponuky

Ponúkame na predaj nadštandardný zariadený rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou v roku 2013. Tento dvojpodlažný rodinný dom so samostatným wellness objektom v Dolnom Bare sa nachádza na pozemku s rozlohou 881 m2 a je možné ho rozdeliť na dva samostatné domy pre dvojgeneračné bývanie.
Nehnuteľnosť sa skladá z dvoj samostatných objektov:
A/ dvojpodlažný rodinný dom s krytou terasou, jazierkom a exteriérovým krbom (250 m2)
- na poschodí nájdete kúpeľňu so sprchovým kútom, vaňou, samostatnou práčovňou a samostatným WC. V prechodnej chodbe sa nachádza priestorovo oddelený pracovný kút a vchod do dvoch osobitných spální so vstavanými skriňami.
- na prízemí sa nachádza vstupná chodba so schodiskom na poschodie a vstupom do technickej miestnosti s WC a kotlom, priestranná a presvetlená otvorená kuchyňa s výhľadom do drevinatej záhrady, špajza, a jedáleň prepojená s priestrannou obývacou izbou. Z obývačky je vstup na krytú terasu s drevenou hojdačkou a do záhrady s obrovským murovaným krbom, kde si môžete vychutnávať pohodové chvíle s rodinou alebo známymi. K tejto časti poyemku vedie samostatná brána.
B/ Budova so samostatnými prípojkami , aktuálne využívaná ako wellness. (80 m2)
- v priestrannej budove sa nachádza WC, otvorená sprcha, parná sauna a interiérový krb. Z druhej strany budovy sa nachádza technická miestnosť s vlastným kotlom a odkladacím priestorom. V exteriéri budovy je prístrešok pre dve osobné autá s vlastnou bránou od hlavnej cesty
Rodinný dom sa nachádza na slepej ulici v obci Dolný Bar, len 15 minút od R7 s priamym napojením na Bratislavu.


Tento tehlový rodinný dom sa predáva zariadený za neuveriteľnú cenu 199.900 EUR. Majitelia si odnesú len pár kusov nábytku a vy sa tak mňžete rovno nasťahovať do tejto oázy pokoja.

Lokalita Dunajská Streda

V okolí nehnuteľnosti

Školy a vzdelávanie
Nemocnice a lekári
MHD a prepravcovia
Nákupné centrá a obchody