Apriority.sk

Autentický mlyn z minulého storočia - Dolný Štál

Nehnuteľnosť je súčasťou projektu Starý Mlyn -Dolný Štál

Dolný Štál

Cena v RK

Autentický mlyn z minulého storočia - Dolný Štál

+13

+16

Popis ponuky

Ponúkam na predaj autentický starý mlyn z roku 1922 len 10 minút od Dunajskej Stredy. Nachádza sa v obci Dolný Štál, ktorá sa nachádza na hlavnom ťahu Bratislava/ Komárno. Objekt sa nachádza na strategicky výhodnom mieste vedľa hlavnej cesty, ktorá je vysoko frekventovanou a denne po nej prejde  10-15 000 áut. Pôvodná tehlová budova má 4 podlažia, z toho jedno podzemné a 3 nadzemné (každá o rozlohe 200 m2). Starý mlyn s krásnou atmosférou, na ktorom prebehla čiastočná rekonštrukcia a predpríprava na prevádzkovanie malého pivovaru, reštaurácie, kongresového centra a na hornom podlaží penzióna so 6-timi izbami vrátane predprípravy na sprchové kúty a na toalety, je výnimočný svojím industriálnym štýlom. Vďaka zachovaniu jeho osobitosti a pripraveným projektom na dokončenie, môžete realizovať svoj podnikateľský zámer so zníženými nákladmi. Projektová dokumentácia je k dispozícii.
K objektu prislúcha veľký pozemok s vyhradeným parkoviskom pre 25 áut, 2 veľké terasy, k dispozícii je platné stavebné povolenie.
V budove je predpríprava na výťah, el. siete, terasy, kuchyne, kúpeľne...
Obec Dolný Štál sa nachádza na juhozápade Slovenska, v srdci Žitného ostrova. Turistika Poloha obce priaznivo vplýva nielen na hospodársky rozvoj obce, ale aj na rozvoj aktívneho cestovného ruchu.


Starý mlyn z roku 1922 -Dolný Štál, len 10 min od Dunajskej Stredy, vhodný pre jedinečnú gastro / horeca prevádzku v industriálnom štýle.

Lokalita Dolný Štál

V okolí nehnuteľnosti

Školy a vzdelávanie
Nemocnice a lekári
MHD a prepravcovia
Nákupné centrá a obchody