Každý z nás túži niekam patriť. Túžime nájsť to miesto, kde budeme sami sebou. To miesto, kam sa budeme vždy radi vracať. To miesto, kde aj po ťažkom dni nájdeme pokoj a harmóniu. To miesto, ktoré bude plné spomienok...

...Život je tu a teraz. Čas na reparát nebude, preto každú chvíľu prežívajme naplno a nič neľutujme. Nebojme sa byť blázniví, nepredvídateľní, vášniví, šťastní, iní. Pri tých špeciálnych momentoch nezabudnime mať v rukách foťák, alebo aspoň mobil s dostatočne prázdnou pamäťou a plnou baterkou.

Biele steny Vášho života zívajú prázdnotou. Verte mi, Vaše dni určite nie sú iba biele a iba prázdne. Rozveseľte svoj interiér, rovnako ako aj život. Napríklad fotkami z dovoleniek, z osláv, z bežných dní. Pripomeňte si kým ste a kým ste boli včera. Pripomeňte si, čím všetkým ste už prešli a nezabudnite pritom na tých, ktorí stáli pri Vás. Fotky výborne vyzerajú vo farebných rámoch rôznych tvarov. Stenu môžete doplniť o mottá či frázy, ktoré Vás vystihujú. Alebo o obraz, ktorý ste namaľovali sami (pokojne aj o ten, ktorý obdivujete v obchode a potajme premýšľate kam ho dáte).

Mať doma svoju vlastnú galériu, stenu plnú spomienok je IN. Už nikdy nebudete mať pocit, že nikam nepatríte. Patríte. Patríte do sveta, ktorý vytvárate sami. Každý jeden deň.

Radi na Vašu stenu prispejeme aj my našou spoločnou fotkou, keď Vám pomôžeme nájsť TO miesto. Miesto, kde budete tvoriví, vášniví, kde to budete Vy. Miesto, ktoré bude domovom. Tým Vašim.

Apriority...poznáme cestu domov