Čo nás robí šťastnými….peniaze, úspech, pocit bezpečia? Rodina, láska, priatelia, rýchla jazda v aute, lístky na futbal, či dobrý film?

Nie je žiadnou novinkou, keď najnovšie výskumy ukazujú, že nič z toho nás nedokáže dlhodobo uspokojiť. “Šťastie sa ukrýva za dverami” hovorievali mi, keď som bola malá.

Poznáte to? Čítala som o tom v nejednej knihe. No až dnes chápem, že je to myslené doslova.

Interiér a prostredie, v ktorom žijeme, nás dokáže robiť šťastnejšími ako si vlastne myslíme a pripúšťame. Priznajme si to, že 90% nášho dňa trávime v interiéri. Ranná káva, práca, obed, posilňovňa, obchod, domov. Za dverami sa to začína. Pocit šťastia. Potrebujeme ho. Netvárme sa, že nie. Žijeme v dobe, kedy radi investujeme svoje peniaze kvalitne, radi vychutnávame, ale radi sa aj flákame. Stali sme sa investormi vlastného šťastia. Vďaka tejto možnosti môžeme čokoľvek a môžeme byť kýmkoľvek.

Superhrdinom -  vďaka možnosti mať doma miesto na zábavu. Šéfkuchárom - pri vysnívanom kuchynskom ostrovčeku, keď varíme priateľom večeru, alebo deťom smajlíkové lievance. Potápačom - keď sa večer ponoríme vo veľkej vani medzi bublinky. Môžeme byť dokonca rockovou hviezdou, keď spievame svoju obľúbenú pesničku na plné gule pri vysávaní podlahy, či počas jazdy v aute. V interiéri je možné všetko. Tak čo, 90% dňa nie je vôbec málo. Ako investujete tento čas vy?

….šťastie je stav spokojnosti. Je to radosť, je to smiech, je to šialenosť, blaho. Každý deň ho dokážeme nájsť v niečom inom. Kde inde, ak nie za dverami. Stačí vstúpiť do tých správnych.

Apriority home