V priebehu jedného roka sa v živote človeka udeje mnoho zmien, jednou z najkrajších je sťahovanie sa do vlastného domu pripraveného na nové životné zážitky. Developerský projekt Richtárske pole v Galante, v mestskej časti Kolónia, vám poskytuje možnosť bývať vo vlastnom už do jedného roka. 

,,Od začiatku bolo plánom, aby rodinné domy boli bungalovy a toto rozhodnutie nezmeníme. Keď sa ráno zobudíte, máte istotu, že Váš sused sa na Vás nebude pozerať z dvojposchodového rodinného domu. ‘'

Rodinné domy na Richtárskom poli budú navonok rovnaké, avšak duchom úplne odlišné. Vašej predstave o svojom bývaní sa medze nekladú. Ste to vy, kto zvolí a vybuduje atmosféru pre svoj nový domov. Máte možnosť tvoriť a premeniť svoje sny o bývaní na skutočnosť. Richtárske pole a tím ľudí Vám v tom pomôžu. 

Nový domov

Miesto, ktoré v nás vyvoláva pokoj a pocit bezpečia už od nášho útleho detstva. Je miestom, kde každý z nás nadobúda svoju osobnosť, vytvára príjemné spomienky, kde si človek aj po tom najnáročnejšom dni nájde svoju oázu pokoja. S túžbou naplnenia týchto pocitov prichádza aj developerský projekt Richtárske pole v Galante.

Hlavnou myšlienkou projektu Richtárske pole bolo priniesť ľud’om niečo, čo im pomôže zlepšiť nielen ich spôsob života, ale aj posunúť ich životnú úroveň na vyšší level.

Dlhé premýšľanie o tom, ako to uskutočniť sa stalo skutočnosťou. 

Hlavnou prioritou je priniesť klientom najvyššiu kvalitu života a vybudovať to pravé miesto pre každého.

Richtárske pole - miesto na lepší život

Získanie vlastného bývania je v súčasnosti problémom nielen pre mladých, ale aj starších ľudí. Hoci každý z nich vie, po čom túži, len málokto má tú možnosť zrealizovať svoj sen. Málo odvahy? Nerozhodnosť? Pocit nedôvery a že ste v tom sami? V dnešnej uponáhľanej dobe mnoho ľudí dokonca zabúda na to, čo je pre naše životy najdôležitejšie.

Projekt Richtárske pole je miestom, pre lepší život. Nie je to len o výstavbe. Projekt a ľudia za ním myslia vždy o krok vpred a pri kúpe, financovaní, alebo zariaďovaní Vám poskytnú tie najlepšie služby spojené s užitočnými radami. Vy svoj čas môžete aj naďalej venovať naplno svojim povinnostiam. Je len na vašom uvážení, v akom stave si želáte svoj dom prevziať.

Každý rodinný dom bude postavený podľa jednotlivých preferencií kupujúcich. Máte záujem o holodom, čiastočne zariadený dom alebo dom na kľúč? Všetko je vo vašich rukách. Sami zvážite, koľko voľného času máte k dispozícii a za ako veľmi kreatívneho človeka sa považujete.

Projekt je zo strany developera vnímaný ako otvorená kniha. Ktokoľvek má šancu nahliadnuť na stavenisko, ubezpečiť sa o kvalite používaných materiálov, či sa len tak poobzerať, čo všetko obnáša stavba domu.

Splň si svoj sen

Nie je dôležité, či ste rodič, zamilovaný pár alebo slobodný mladý človek bez záväzkov. Dôležité je, že máte ambície a domov je pre vás prioritou číslo jedna. Prostredie Richtárskeho poľa poskytne všetkým, ktorí sa v tejto lokalite rozhodnú žiť pocit slobody, voľnosti, pokoja, bezpečia, istoty. 

V okolí domov sa v najbližších mesiacoch začína stavať aj polyfunkčné centrum. Obyvateľom bude poskytovať obchody a ďalšie neodmysliteľné súčasti potrebné pre komfortný život.

S projektom Richtárske pole ste o krok bližšie k dosiahnutiu svojho sna o pokojnom a harmonickom bývaní. 

Tak už viac nečakajte a kontaktujte nás na https://apriority.sk/project/richtarske-pole#contact