“Dobré ráno.” Začína sa Váš deň takýmto milým privítaním, alebo Vás prebúdza nedočkavé zvonenie budíka, ktorý upozorňuje na fakt, že je načase už opäť vstávať z postele? Nech je Vaše prebúdzanie akékoľvek, rýchle, pomalé, náhlivé, adrenalínové, stavím sa, že jedno máme všetci spoločné. Všetci si ráno doprajeme šálku. 

Šálku kávy. Šálku čaju. Šálku mlieka. Šálku vody. Šálku. Čistú šálku. Aká je tá Vaša? Je veľká, malá, stredná? Biela, čierna, farebná? S obrázkom, alebo? 

Šálky sa stali akýmsi synonymom štartu do nového dňa a sprievodcom našich dní. Našou motiváciou a chuťou do dňa. Ráno nás nakopne, cez deň vzpruží. Čítame pri nej noviny, knihu, správy na mobile. V zime si na nej zohrievame studené ruky a v lete vďaka nej sedíme na terase. Kamarátov, priateľov, rodinu voláme na šálku, nech je akékoľvek ročné obdobie a akýkoľvek čas. Výber šálky by sme nemali podceňovať. Nemo o nás dokážu rozprávať príbehy. O našich záľubách, o farbách, ktoré nás vystihujú, o našej motivácii a sile. O tajných snoch a cieľoch. O tom kým sme, keď vstávame, kým sme keď snívame, kým sme keď sme sami doma. 

Nech sú Vaše šálky vždy plné. Všetkého čo práve potrebujete. Ak náhodou nebudete vedieť čím ich naplniť, príďte ich naplniť k nám. Tie naše sú plné sviežej nádeje,sladkej lásky, čerstvej inšpirácie, ale aj kávy, čaju, vody, mlieka. 

Veď každý z nás má chuť na niečo iné. 

Katka