Domov.

Ako by ste definovali domov? Čo vo vás slovo domov evokuje?

...Rannú šálku kávy, teplú posteľ, kozub? Detský smiech alebo miesto, kde môžete skryť pred celým svetom, čo práve cítite? Milujete slovo domov alebo je to aktuálne pre vás trpká téma? Evokuje vám to miesto, kde ste sa narodili, alebo skôr miesto, ktoré ste si ako domov založili s partnerom, deťmi? Alebo môžeme mať domovy dva? Skutočný domov je ešte len vo vašich snoch?

Každopádne je to veľmi dôležité miesto v našej minulosti, budúcnosti a hlavne práve teraz!

Za svoju realitnú prax som videla desiatky, stovky nehnuteľností, domovov. Z niektorých vyžarovalo teplo a človek mal chuť ostať o čosi dlhšie, inokedy bol ten pocit skôr opačný. Pri každom predaji nehnuteľnosti som spoznala nový príbeh, niekedy krásny, niekedy smutný. Prírastok do rodiny alebo neschopnosť vydržať na danom mieste, či už pre financie alebo stratu vzťahu.

Niektorý bol ultra moderný, iný zas v dedinskom štýle, zariadený podľa pravidiel feng šuej alebo podľa najnovších dizajnérskych trendov. Jeden predával, druhý kupoval. Jeden smútil, druhému začínala nová etapa života, nový domov. Bolo vždy veľkým zážitkom sledovať, ako sa okolnosti vyvíjali, ako náhody neexistujú a ako každý nájde to, po čom túži. Do cesty vám príde presne to, po čom túžite. Vždy. A možno sa stretneme pri kúpe alebo predaji vašej nehnuteľnosti a zažijeme spolu pár krásnych okamihov, keď sa to podarí. Keď sa podarí váš sen správne pochopiť, precítiť a následne vám ho splniť. Nájsť pre vás tú pravú nehnuteľnosť. Váš domov.

Bude mi cťou!